כוון את הג’י פי אס שלך צפונה, לקנדה!

יותר ויותר בעלי אזרחות זרה רואים בקנדה יעד ראוי להגירה. מוקדי המשיכה העיקריים הם הכלכלה היציבה יותר מזו האמריקנית, זמינות המשרות, הדיור במחיר סביר, כיסוי הוצאות הבריאות, בתי הספר המעולים והגיוון התרבותי.

“באמת שלא צריך להתפשר. אפשר ליהנות מיתרונות רבים כשחיים בקנדה, בלי שצריך להתפשר על דבר מלבד האקלים באזורים מסוימים. החדשות הטובות הן שאפשר לרכוש מעיל איכותי ומחמם ועדיין לחיות בנעימים”, אומרת עורכת הדין לענייני הגירה קנדית וורוניק מלכה, המתמחה בהגירה לקנדה מארצות הברית.

בשנים האחרונות יצרה רשות ההגירה והאזרחות (CIC) מספר תוכניות הגירה המעודדות עובדים מיומנים ואיכותיים ממדינות אחרות להגיע לקנדה כדי לעבוד ולחיות בה.

לדוגמה, תוכנית החוויה הקנדית מיועדת לסייע לזרים לחוות את חווית העבודה בקנדה ולהפוך לתושבים בה. גם תוכנית המועמדים, הפועלת בכל רחבי המדינה ומנוהלת בנפרד על ידי פרובינציות שונות, הצליחה למשוך מועמדים מצוינים רבים לחיות ולעבוד בקנדה.

עורכי הדין של  CLG יכולים לעזור לך למצוא את התוכנית שמתאימה לך.

וידאו מעודכן
(F) שותפה מייסדת (M) שותף מייסד
profile-pic וורוניק מלכה החלה לעסוק בענייני הגירה קנדית גם מחוץ לגבולות קנדה ופתחה משרד בארצות הברית כבר בשנת 2005. היא עורכת דין מורשה באונטריו משנת 1995 ויועצת משפטית זרה בניו ג'רסי משנת 2006. היא עוסקת בנושא ההגירה לקנדה יותר מ-17 שנה.

CLG הוא משרד עורכי דין ייחודי העוסק בענייני הגירה. כמחלקה בתוך קבוצת NPZ Law Group, P.C. עורכי הדין שלנו יכולים להציע יעוץ וסיוע בענייני הגירה לקנדה ולארצות הברית. הם זמינים לפגוש לקוחות משני עברי הגבול. זה נוח ושימושי במיוחד ללקוחות עסקיים ששולחים את עובדיהם לחצות את הגבול באופן קבוע הלוך וחזור. לקוחות כאלה מפיקים תועלת מפירמה משפטית שמספקת את השירות במקום אחד, מאפשרת לקיים תהליך ייעוצי באופן רציף וחוסכת להם בסעיף ההוצאות המשפטיות.

כל עורכי הדין של CLGבעלי רישיון מלשכה משפטית מחוזית אחת לפחות. רבים מהם גם רשאים לפעול כעורכי דין או כיועצים משפטיים זרים בארצות הברית. ביכולתם לספק ייעוץ ייחודי, משני עברי הגבול, בתחומים משפטיים מורכבים כגון פשיעה בארצות הברית, המשפיעה על זכותו של האדם להכנס לקנדה (אי מתן אישור כניסה לקנדה).

עורכי הדין והצוות של CLG מצוידים בטכנולוגיה המעודכנת ביותר ויכולים לשרת את הלקוחות בכל רחבי העולם, ללא מגבלות. ניתן לקיים את פגישות הייעוץ בטלפון, בעזרת תוכנת סקייפ או בדואר האלקטרוני. עורכי הדין מצוידים בטלפונים ניידים המאפשרים ליצור עימם קשר בכל עת. אנחנו גאים ביכולתנו להגיב מהר לכל פניה. אנחנו עובדים קשה כדי לרכוש את אמונך ולפתח איתך הלקוח מערכת יחסים ארוכת טווח.

קרא עוד
בדוק משרות זמינות

מגיע לקנדה ומחפש משרה? בדוק כאן


בדוק משרות